Мої учні - моя гордість!

До ніжних струн дитячої душі
   Я доторкаюсь, наче до ікони.
   І лине пісня, пишуться вірші,
   Звучать луною сотні камертонів.
   Бо вірю я, що від мелодій тих,
   Від чистоти і щирості звучання
   Залежить рух стосунків непростих
   В дорослому житті, труді, навчанні.
   Я певна, що в майбутньому вони,
   Звернувшись за порадою в минуле,
   Почують мову звуків чарівних,
   Які з дитинства досі не забули.
   І зазвучать серцями їх дітей
   Високою мораллю чисті сурми,
   А вчителю залишать «Добрий день!»
   І всесвіт радості,
   І лише краплю суму.

Магда Ольга – І місце у ІІ етапі,  ІІІ місце у фінальному етапі
І Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка (2011 рік)

За збірку «Я донька твоя, Україно!» 12 березня 2013 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» із рук ректора Л.Покроєвої  Магда Ольга отримала дарунки та Дипломом переможця (І місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Сама ж збірка була направлена до Києва для участі у ІV етапі цього конкурсу.

Боярінова Анна – лауреат Обласного фестивалю ораторського мистецтва 2012 року за темою:

«Книга чи Інтернет – найкращий винахід людства?»

Магда Ольга – лауреат Обласного фестивалю ораторського мистецтва 2014 року за темою:

«Шевченко – взірець патріотизму»

Крят Вадим – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

«Об’єднаймося, брати мої»

Топал Юлія – ІІ місце в районному етапі Обласного фестивалю ораторського мистецтва 2015 року за темою:

«Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами»

Зекун І. - ІІ місце  в IХ Конкурсі творчих робіт для школярів, молоді та сімей в рамках щорічного «Енерго-Фестивалю 2015″, який проходив під девізом «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії»

Магда Дарина, учениця 9 класу, яку нагороджено у 2016 році Дипломом за участь у регіональному етапі 45-го Молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-річному», виявлені в роботі оригінальність теми, глибину та щирість висловлених почуттів.