Досягнення учнів

Результати учнів

2013 - 2014 навчальний рік

·  Розміщення творів учнів, статей, фотоматеріалів на шкільному сайті, публікації в районній газеті "Вісті Барвінківщини".

·  10 кл. Магда Ольга – учасник Загальнонаціонального конкурсу "Українська мова - мова єднання" (номінація «Первоцвіт» (дитячо-юнацька творчість у мовній царині)).

·  11 кл. Боярінова Анна – ІІ місце у районному турі обласного фестивалю ораторського мистецтва.

·  10 кл Бородько Анастасія, Коваленко Владислав, Ткачук Анастасія.– учасники Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі» (номінація «Література»).

· 11 кл. Макушинська Анастасія – учасник обласного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація «Література»).

·  11 кл. Макушинська Анастасія – учасник обласного конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми».

Участь учнів в олімпіадах та результати:

· 7 кл. Медянський Олег– І місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

·  10 кл.  Магда Ольга – І місце у  ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

·  11 кл. Макушинська Анастасія – І місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

· 11 кл. Боярінова Анна – ІІ місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Участь у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

· 7 кл. Медянський Олег – ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

· 10 кл. Макушинська Анастасія - І місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2014 - 2015 навчальний рік

·  11 кл. Магда Ольга – переможець (І місце) районного туру та лауреат обласного туру фестивалю ораторського мистецтва.

·  11 кл. Крят Вадим – ІІІ м. в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Об’єднаймося, брати мої!"

Участь учнів в олімпіадах та результати:

·  10 кл. Євсюкова Яна – І місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

·  10 кл. Перфілова Софія – ІІ місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

·  Магда Ольга - І місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

·  10 кл.  - Євсюкова Яна ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

·  11 кл. Магда Ольга – І місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та     студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2015 - 2016 навчальний рік

·  11 кл. Топал Юлія – ІІ місце в районному турі фестивалю ораторського мистецтва.

·  6 кл.Зекун Іван – ІІ місце в обласному етапі IХ  Конкурс творчих робіт для школярів,молоді та сімей в рамках щорічного «Енерго-Фестивалю 2015″ під девізом  «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії».

Участь учнів в олімпіадах та результати:

· 9 кл. Магда Марія - ІІ місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

· 11 кл. Євсюкова Яна – І місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

·  11 кл. Перфілова Софія – ІІ місце у  ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

·  6 кл. Молчанова Олександра ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

·  9 кл. Магда Марія - ІІІ місце у  ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

· 11 кл.  - Євсюкова Яна ІV місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.