Батькам на замітку

Виховання учнів у школі та сім’ї – це єдиний нерозривний процес. Тому дуже важливо, щоб педагоги та батьки об’єднали свої можливості і перейшли до тісної діяльності.

Становлення такої співпраці передбачає виявлення та активізацію виховних можливостей сім’ї, підвищення педагогічної культури батьків, організацію спільної діяльності класного керівника, сім’ї та  учнів. Адже       «…батьківська педагогіка, тобто елементарне коло знань матері та батька про те, як істота, що народилася від людини стає людиною – це фундамент, основа всієї педагогічної теорії та практики», - писав видатний педагог В.Сухомлинський. Звертаючись до вчителів, він закликав: «Учіть батьків мистецтву виховання як найблагороднішої, найлюдянішої, найвищої творчості, як виконання високого громадянського обов’язку».

Саме родина – оберіг, творець та продовжувач національної культури, а живий обмін досвідом батьків з дітьми дає найвищі результати виховання.

Мабуть, завдяки тісній співпраці, коли однією справою захоплюються й учитель, і діти, й батьки, наші позакласні заходи перетворюються на Свято творчості, пісні, краси та добра,  об’єднують усіх нас в одну шкільну родину.