Ми - екскурсоводи музею школи

Життя частина – рідна школа,
          Дитинства нашого це храм.
          Знання наук і друзів коло
          Даєш ти, школо, завжди нам.

Школа - це не тільки стіни. Насамперед, це  дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі –пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

Рідна школо, тобі вже стільки  років, але по-справжньому ти ще дуже молода, бо юні душею твої вчителі та учні. До твого порога більше 55 років кожного 1 вересня поспішають педагоги, щоб радо зустріти і навчати дітей. Всі вони різною бачили мою школу.

Шкільне життя… Неважко зрозуміти,

Щоб потім бути з успіхом на «ти»,

Невтомна праця, досвід і освіта –

Стежки до будь-якої висоти!

Розробляємо нові екскурсії

Знайомимося з історією бібліотеки Барвінківської школи №2